Tokom vikenda u Sarajevu je održano Prvenstvo BiH za pionire na kojem je nastupilo troje takmičara “Atletskog kluba Banja Luka”.
Bronzanu medalju, uz lični rekorad, osvojila je Izabela Trivić u trci na 600m. U trci na 600m kod pionira učestvovao je Aleksandar Zolak, dok je Tia Kljaić trčala na 100m.
Takmičarka “Atletskoh kluba Banja Luka” Viktorija Marčetić je takođe tokom vikenda nastupila na međunarodnom mitingu “Memorijal Vučko” u Kranju i zauzela četvrto mjesto u trci na 600m u konkurenciji pionirki.
Čestitamo takmičarima na ostvarenim rezultatima.

